Facebook Twitter 

Deelnemerslijst met namen

Categorie Ploeg Verenigingnaam Naam Geslacht Woonplaats
D 33 WV de IJsselstreek Stijn Toornman M Lelystad
D 33 WV de IJsselstreek Javan Reesink M Harderwijk
D 33 WV de IJsselstreek Levi Winklaar M Lelystad
D 33 WV de IJsselstreek Daniel van Noort M Ermelo
D 32 WSV de Peddelaars Dido Jalving V Klazienaveen
D 32 WSV de Peddelaars Djuani van der Gouw M Hoogeveen
D 32 WSV de Peddelaars Marijn Bruins M De Wijk
D 32 WSV de Peddelaars Sterre Tijssen V Dalen
D 32 WSV de Peddelaars Ronan Scholten M Dalerpeel
D 31 RWC Ahoy Ryan van Coeverden M Zoetermeer
D 31 RWC Ahoy Kaja van der Brugghen M Schiedam
D 31 RWC Ahoy Peet vanMerrienboer M Rotterdam
D 31 RWC Ahoy Bob van Putten M Rotterdam
D 30 WV Meteoor Assen-Roden Noor Wiering V Assen
D 30 WV Meteoor Assen-Roden Tim Bijvank M Roden
D 30 WV Meteoor Assen-Roden Sofie Hokke V Yde
D 30 WV Meteoor Assen-Roden Naud Geijsel M Een-West
D 29 HSV de Kampioen Jayden Knip M Hoofddorp
D 29 HSV de Kampioen Hidde Schagen M Heemstede
D 29 HSV de Kampioen Kick Frenaij M Haarlem
D 28 W.V. Eemland Hielke Kieboom M Zeist
D 28 W.V. Eemland Lotte Bouwman V Amersfoort
D 28 W.V. Eemland Mick de Rooij M Amersfoort
D 28 W.V. Eemland Noah van Duinen M Amersfoort
D 28 W.V. Eemland Tobias Henselman M Amersfoort
D 28 W.V. Eemland Roan van de Steeg M Voorthuizen
D 27 Westland Wil Vooruit Eefje van Ruijven V Poeldijk
D 27 Westland Wil Vooruit Britt Post V Berkel en Rodenrijs
D 27 Westland Wil Vooruit Feline Steijn V Naaldwijk
D 27 Westland Wil Vooruit Milou van de Beek V Wateringen
D 26 Stormvogels Veendam Matthijs Lamain M MUntendam
D 26 Stormvogels Veendam Nick Riemeijer M Nieuwe Pekela
D 26 Stormvogels Veendam Nathan Bouwman M Hoogezand
D 26 Stormvogels Veendam Felien Helmers V Veendam
D 26 Stormvogels Veendam Djayden Kamphuis M Wildervank
D 25 RWC Ahoy Jill Koot V Rotterdam
D 25 RWC Ahoy Vlinder Zevenbergen V Berkel
D 25 RWC Ahoy Kiki van Lent V Rotterdam
D 25 RWC Ahoy Vera Broeckaert V Schiedam
D 24 RWV De Spartaan Teun Berkhout M Rijswijk
D 24 RWV De Spartaan Mette Stoel V Delft
D 24 RWV De Spartaan Caiden Jeurissen M Delfgauw
D 24 RWV De Spartaan Tim van der Velden M Rijswijk
D 24 RWV De Spartaan Roan Kerklaan M Delfgauw
D 23 WV Breda Bart Huijbregts M Wernhout
D 23 WV Breda Brent van Gils M Gilze
D 23 WV Breda Gijs van den Biggelaar M Galder
D 23 WV Breda Jop van den Biggelaar M Galder
D 22 HSK TRIAS Steijn van der Laarse M Den Haag
D 22 HSK TRIAS Stijn Hoffmanns M Den Haag
D 22 HSK TRIAS Hugo van Vulpen M Den Haag
D 22 HSK TRIAS Zoard Korbulu M Den Haag
D 21 G.R.T.C.Excelsior Hannah van Rijswijk V Gouda
D 21 G.R.T.C.Excelsior Noah Epping M Gouda
D 21 G.R.T.C.Excelsior Roos Crone V Gouda
D 21 G.R.T.C.Excelsior Anne Crone V Gouda
D 20 WV het Stadion Jesper vd Ven M IJsselstein
D 20 WV het Stadion Hugo ten Hove M Utrecht
D 20 WV het Stadion Lars van den berg M Hagestein
D 20 WV het Stadion Evie Reijn V De Meern
D 20 WV het Stadion Evie Reijn V De Meern
D 19 WTC Woerden Evert Immerzeel M Zegveld
D 19 WTC Woerden Laurens Dijkstra M Woerden
D 19 WTC Woerden Lucas Corne Blok M Woerden
D 19 WTC Woerden Marten Ligteringen M Utrecht
D 19 WTC Woerden Loek Vianen M Woerden
D 19 WTC Woerden Rubin Michels M Woerden
D 18 SWIFT LEIDEN Manouh Jahan M Oegstgeest
D 18 SWIFT LEIDEN Leon de Roode M Zoetermeer
D 18 SWIFT LEIDEN Finn Bouwer M Zoeterwoude
D 17 WV Meteoor Assen-Roden Julian Haaksma M Assen
D 17 WV Meteoor Assen-Roden Julia Braam V Assen
D 17 WV Meteoor Assen-Roden Floris van Santen M Assen
D 17 WV Meteoor Assen-Roden Len van den Berg M Vries
D 16 kwc-kampen (kamper wieler club koen van Dijk M Dronten
D 16 kwc-kampen (kamper wieler club Mats Egberts M Wezep
D 16 kwc-kampen (kamper wieler club Manasse Hermans M kampen
D 16 kwc-kampen (kamper wieler club jurre Weber M Swifterbant
D 15 WV Avanti Dean Smith M Alphen aan de Rijn
D 15 WV Avanti Tijn van Harte M Alphen aan de Rijn
D 15 WV Avanti Wessel van Kesteren M Alphen aan de Rijn
D 15 WV Avanti Stijn de Jong M Ter Aar
D 15 WV Avanti Bosse Wortman M Alphen aan de Rijn
D 15 WV Avanti Floris Fransen M Zevenhoven
D 14 HSV de Kampioen Reinout Spoelder M Haarlem
D 14 HSV de Kampioen Jelle van Ruiten M Haarlem
D 14 HSV de Kampioen Pien Rozenburg V Vijfhuizen
D 14 HSV de Kampioen Sarah Smit V Haarlem
D 13 Hanzerenners Jelle Vogels M Hattem
D 13 Hanzerenners Joshua Venema M Zwolle
D 13 Hanzerenners Job Wagteveld M Zwolle
D 13 Hanzerenners Jelle de Vries M Zwolle
D 12 ARC Ulysses Hannes van de Wetering M Broek in waterland
D 12 ARC Ulysses Damian Prijs M Broek in Waterland
D 12 ARC Ulysses Wende Smit V amsterdam
D 12 ARC Ulysses Georgina Henskens V Almere
D 12 ARC Ulysses Liselle van Voorden V Amsterdam
D 12 ARC Ulysses Tijn Michael M Amsterdam
D 11 JEGG-DJR Academy Finn Hoek M Oosterhout
D 11 JEGG-DJR Academy Loek Graafmans M Rijen
D 11 JEGG-DJR Academy Ruben Broers M Rijen
D 11 JEGG-DJR Academy Olav Kant M Almkerk
D 11 JEGG-DJR Academy Olav Kant M Almkerk
D 10 AWV de Zwaluwen Mila Dijkhuis V Almelo
D 10 AWV de Zwaluwen Isa Jannink V Wierden
D 10 AWV de Zwaluwen Lennon Grobbink M Geesteren
D 10 AWV de Zwaluwen Tim Reinink M Vriezenveen
D 10 AWV de Zwaluwen Boet Dollen M Goor
D 10 AWV de Zwaluwen Mees van der Veen M Nijverdal
D 9 RWC Ahoy Robbert Tutuhatunewa M Rotterdam
D 9 RWC Ahoy Niels van der Ent M Rotterdam
D 9 RWC Ahoy Karel Ditvorst M Rotterdam
D 9 RWC Ahoy Nils Krebbekx M Pijnacker
D 8 NWVG Joris Nomden M Groningen
D 8 NWVG Kai Minck M Groningen
D 8 NWVG Max Minck M Groningen
D 8 NWVG Diede Oosterveld M Onnen
D 7 W.v. Schijndel Andries Knapen M Olland
D 7 W.v. Schijndel Filijn Demuyt M Boekel
D 7 W.v. Schijndel Jaap van der Linden M Zijtaart
D 7 W.v. Schijndel Lars Broeren M Sint Michielsgestel
D 7 W.v. Schijndel Allard de Klerk M Oss
D 7 W.v. Schijndel Lynn van Leeuwen V Sint Michielsgestel
D 6 OWC Oldenzaal Rune Olije M Borne
D 6 OWC Oldenzaal Teun HOFSTEDE M Hengelo
D 6 OWC Oldenzaal Karlijn Wijma V Enschede
D 6 OWC Oldenzaal Jip de Jong M Oldenzaal
D 6 OWC Oldenzaal Geert Stevens M Hengelo
D 5 W.V. Eemland Berend vd Peet M Hoevelaken
D 5 W.V. Eemland Alex vd Akker M Hilversum
D 5 W.V. Eemland Luuk de Kivet M Nijkerk
D 5 W.V. Eemland Friso van Vliet M Zeewolde
D 5 W.V. Eemland Hielke Kieboom M Zeist
D 5 W.V. Eemland Lotte Bouwman V Amersfoort
D 4 ASC Olympia Jesse Klein M Nieuw-Vennep
D 4 ASC Olympia Bodhi Klein M Amsterdam
D 4 ASC Olympia Noery Weber M Abcoude
D 4 ASC Olympia Pascal Cutler M Amsterdam
D 3 Westland Wil Vooruit Noël Goijert M 's Gravenzande
D 3 Westland Wil Vooruit Zeb Olsthoorn M Hoek van Holland
D 3 Westland Wil Vooruit Splinter van 't Hoff M 's Gravenzande
D 3 Westland Wil Vooruit Sten van der Eijk M Delft
D 3 Westland Wil Vooruit Luke Chow M Hendrik Ido Ambacht
D 2 Jan van Arckel Stan Holthuis M Sleeuwijk
D 2 Jan van Arckel Rowan van Dalen M Woudrichem
D 2 Jan van Arckel Sven Wolthuis M Hank
D 2 Jan van Arckel Darian Groeneveld M Rijswijk
D 1 WV de Amstel Phearoun Chaillou M Amstelveen
D 1 WV de Amstel Quinten de Jong M Amstelveen
D 1 WV de Amstel Davin Huisjes M Amstelveen
D 1 WV de Amstel Moos van Hall M Amsterdam
D 1 WV de Amstel Nikolai Ivakhov M Amsterdam
C 32 RWC Ahoy Sanne Claessens V Rotterdam
C 32 RWC Ahoy Ilse la Brijn V Pijnacker
C 32 RWC Ahoy Aster Bruning V Rotterdam
C 32 RWC Ahoy Laura van der Eijk V Gouda
C 31 Restore cycling team Bente van den Nouweland V Rijen
C 31 Restore cycling team Silke Blei V Hurwenen
C 31 Restore cycling team Nienke Dullemond V Ooltgensplaat
C 31 Restore cycling team Evi Freij V Hellevoetsluis
C 31 Restore cycling team Laura Jooren V Hellevoetsluis
C 31 Restore cycling team Senna Wuisman V Spijkenisse
C 30 WV de Kannibaal Lisanne Roelofs V Groningen
C 30 WV de Kannibaal Ann Gela Ukena V Groningen
C 30 WV de Kannibaal Floor Weerink V Groningen
C 30 WV de Kannibaal Haike Verbree V Groningen
C 30 WV de Kannibaal Elisa de Jong V Groningen
C 30 WV de Kannibaal Sanne Bouwmeester V Groningen
C 29 NSWV MERCURIUS Maud Enderink V Nijmegen
C 29 NSWV MERCURIUS Karlijn van Weele V Nijmegen
C 29 NSWV MERCURIUS Babette Buitenhuis V Nijmegen
C 29 NSWV MERCURIUS Femke Rademaker V Nijmegen
C 28 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Maartje Redder V Heerhugowaard
C 28 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Melissa Mooijman V Wervershoof
C 28 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Tessa Kleijn V Wognum
C 28 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Zoe Jong V Midwoud
C 28 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Pernilla van Rozelaar V Medemblik
C 28 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Maaike Boogaard V Zwaagdijk-Oost
C 27 TalentNED Anouk Bijl V Enschede
C 27 TalentNED Fien WInters V Hasselt
C 27 TalentNED Silje Bader V Warmenhuizen
C 27 TalentNED Elise Timmerman V Staphorst
C 27 TalentNED Julia Lindhout V Sint Maartensdijk
C 27 TalentNED Loes Nomden V Enschede
C 26 WSV de Zwaluwen Aline Driessen V Deventer
C 26 WSV de Zwaluwen Jemima Leach V Deventer
C 26 WSV de Zwaluwen Miranda te Plate V Deventer
C 26 WSV de Zwaluwen Maaike Schakenbos V Deventer
C 26 WSV de Zwaluwen Norah Knoef V Eefde
C 25 WTOS Delft Rozemarijn Ammerlaan V Delft
C 25 WTOS Delft Iris Hofman V Delft
C 25 WTOS Delft Nikki Brusche V Delft
C 25 WTOS Delft Annemarie Mangnus V Rotterdam
C 24 Gaul! Muriel Houde V Den Haag
C 24 Gaul! Marjolein de Graaf V Den Haag
C 24 Gaul! Dorien van Iwaarden V Den Haag
C 24 Gaul! Anja van der Hout V Voorburg
C 22 Hanzerenners Hannah Borkhuis V Zwolle
C 22 Hanzerenners Lisanne Lobenstein V Zwolle
C 22 Hanzerenners Jasmijn Talens V Laag Zuthem
C 22 Hanzerenners Henriet Koornberg V Zwolle
C 22 Hanzerenners Annelinde Woets V Zwolle
C 22 Hanzerenners Kristel Akkermans V Zwolle
C 21 AWV de Zwaluwen Sanne Prins V Wierden
C 21 AWV de Zwaluwen Kimberly Boven V Reutum
C 21 AWV de Zwaluwen Wendy Mulder V Broekland
C 21 AWV de Zwaluwen Sharon Heesink V Denekamp
C 20 R&TC Groenewoud Nienke Klaassen V Nijmegen
C 20 R&TC Groenewoud José Smolders V Lent
C 20 R&TC Groenewoud Iris te Paske V Nijmegen
C 20 R&TC Groenewoud Siobhan Schleijpen V Nijmegen
C 20 R&TC Groenewoud Heleen van Beek V Malden
C 19 RWC Ahoy Reinet van der Wal V Delft
C 19 RWC Ahoy Sophie van der Horst V Delft
C 19 RWC Ahoy Inez van Hulsen V Leidschendam
C 19 RWC Ahoy Hester de Graaf V Rijswijk
C 19 RWC Ahoy Stephanie van Sprang V Rotterdam
C 18 USWV De Domrenner Jannie van der Lelij V Utrecht
C 18 USWV De Domrenner Melanie van Putten V Utrecht
C 18 USWV De Domrenner Sofie van Boheemen V Utrecht
C 18 USWV De Domrenner Talita van Hartskamp V Utrecht
C 16 G.S.W.V Tandje Hoger Vera Fledderus V Groningen
C 16 G.S.W.V Tandje Hoger Maaike van der Bembt V Groningen
C 16 G.S.W.V Tandje Hoger Phaedra Krol V Groningen
C 16 G.S.W.V Tandje Hoger Floor Hoevers V Groningen
C 16 G.S.W.V Tandje Hoger Nienke Schuur V Groningen
C 15 ARC Ulysses Sterre Witteveen V amsterdam
C 15 ARC Ulysses Else Dekker V amsterdam
C 15 ARC Ulysses Charlotte Oostland V bussum
C 15 ARC Ulysses Anne van Berkel V amsterdam
C 15 ARC Ulysses Erna Botman V amsterdam
C 15 ARC Ulysses Bianca Lust V Edam
C 14 WV Meteoor Assen-Roden Liena de Jong V Ubbena
C 14 WV Meteoor Assen-Roden Kirsten Nieboer V Assen
C 14 WV Meteoor Assen-Roden Joëlle de Ruiter V Bovensmilde
C 14 WV Meteoor Assen-Roden Marijke Harmsma V Bovensmilde
C 14 WV Meteoor Assen-Roden Melissa Steenhof V Leeuwarden
C 13 ZVL-1886 Laura Kuiper V Leiden
C 13 ZVL-1886 Hannah Overgaauw V Leiden
C 13 ZVL-1886 Tessa Ros V Leiden
C 13 ZVL-1886 Hedi van Dijk V Oegstgeest
C 12 Jan van Arckel Sarah Langbroek V Leiden
C 12 Jan van Arckel Loes Adegeest V Deventer
C 12 Jan van Arckel Maria van t Geloof V Dirksland
C 12 Jan van Arckel Evy Kuijpers V Lierop
C 12 Jan van Arckel Daniue Braam V Veenwouden
C 12 Jan van Arckel Sarah Langbroek V Leiden
C 12 Jan van Arckel Loes Adegeest V Deventer
C 12 Jan van Arckel Maria van t Geloof V Dirksland
C 12 Jan van Arckel Daniue Braam V Veenwouden
C 12 Jan van Arckel Inez Beijer V Huissen
C 12 Jan van Arckel Tessa Dijksman V Velserbroek
C 11 TALENT Cycling Lisa van Belle V Zoetermeer
C 11 TALENT Cycling Nina Maathuis V Rotterdam
C 11 TALENT Cycling Kristy Ton V Geldermalsen
C 11 TALENT Cycling Masja Keesman V Velserbroek
C 11 TALENT Cycling Norah Minck V Groningen
C 9 Restore cycling team Jennifer van der Voort V Vleuten
C 9 Restore cycling team Emma Boogaard V Zwaagdijk oost
C 9 Restore cycling team Bente van den Nouweland V Rijen
C 9 Restore cycling team Verena Batenburg V Piershil
C 9 Restore cycling team Gina Hofland V Gouda
C 9 Restore cycling team Tess de Visser V Reeuwijk
C 8 Cycle Sport Groningen Larissa Drysdale V Heerenveen
C 8 Cycle Sport Groningen Lyke Rots V Haren
C 8 Cycle Sport Groningen Meriam Bauman V Jonkersvaart
C 8 Cycle Sport Groningen Rosana Vrieling V Groningen
C 8 Cycle Sport Groningen Eline van Bruggen V Groningen
C 6 AG Insurance NXTG (cc pave) Mirre Knaven V Meerle
C 6 AG Insurance NXTG (cc pave) Jade Linthoudt V Ninove
C 6 AG Insurance NXTG (cc pave) Febe Jooris V Astene
C 6 AG Insurance NXTG (cc pave) Nienke Vinke V Amersfoort
C 6 AG Insurance NXTG (cc pave) Julia Kopecky V Leiden
C 6 AG Insurance NXTG (cc pave) Nienke Veenhoven V Oostzaan
C 5 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Juliet Eickhof V Apeldoorn
C 5 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Miriam Fuselier V Arnhem
C 5 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Cornelie Smorenburg V Nunspeet
C 5 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Rixt Tol V Hasselt
C 5 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Eline van der Pol V Apeldoorn
C 4 WV de Amstel Rosan Koper V Heemskerk
C 4 WV de Amstel Marike Veldhuis V Amsterdam
C 4 WV de Amstel Tessa Sandberg V Amsterdam
C 4 WV de Amstel Helaan Kibbelaar V Amsterdam
C 4 WV de Amstel Riejanne Markus V Zwarte kat
C 4 WV de Amstel Renee v Hout V amstelveen
C 3 NWVG-Uplus Manon de Boer V Leeuwarden
C 3 NWVG-Uplus Anouska Koster V De Westereen
C 3 NWVG-Uplus Wendy Oosterwoud V Borne
C 3 NWVG-Uplus Fleur Smith V Groningen
C 3 NWVG-Uplus Rixt Hoogland V Borne
C 3 NWVG-Uplus Lisa Bouwers V Grolloo
C 2 WV Schijndel Dieke Hendriks V Vught
C 2 WV Schijndel Cecilia van Zuthem V Zwolle
C 2 WV Schijndel Leonie Bos V 'S Gravendeel
C 2 WV Schijndel Pien Limpens V Obbicht
C 2 WV Schijndel Laura Molenaar V Oud Beijerland
C 2 WV Schijndel Lisa van Helvoirt V Erp
C 1 WV de Kannibaal Anneke Dijkstra V Olterterp
C 1 WV de Kannibaal Janet Ketellapper V Groningen
C 1 WV de Kannibaal Jip van der Elst V Groningen
C 1 WV de Kannibaal Elisa de Jong V Groningen
C 1 WV de Kannibaal Ann Gela Ukena V Groningen
C 1 WV de Kannibaal Lisanne Roelofs V Groningen
B 40 WSV de Peddelaars Ruud Junior Nagengast M Beilen
B 40 WSV de Peddelaars Antoine Quint M Westerbork
B 40 WSV de Peddelaars Mads de Roos M Hooghalen
B 40 WSV de Peddelaars Danny Turkstra M Beilen
B 40 WSV de Peddelaars Tsjisse Weening M Harkema
B 39 HSV de Kampioen Kaj Vitalis M Heemstede
B 39 HSV de Kampioen Thije Schagen M Heemstede
B 39 HSV de Kampioen Mick Stromeier M Haarlem
B 39 HSV de Kampioen Figo van der Kraan M Haarlem
B 38 Gepla-Watersley R+D Road Team Niels Brinkman M Noordlaren
B 38 Gepla-Watersley R+D Road Team Justin de Hart M Heemstede
B 38 Gepla-Watersley R+D Road Team Tobias Kool M Purmerend
B 38 Gepla-Watersley R+D Road Team Juul Nagengast M Beilen
B 38 Gepla-Watersley R+D Road Team Karst Hayma M Peize
B 38 Gepla-Watersley R+D Road Team Thom van der Werff M Annen
B 37 TALENT Cycling Jasmijn van Hellemondt V Apeldoorn
B 37 TALENT Cycling Suzanne Mulder V Epe
B 37 TALENT Cycling Esmée Ellermann V Zwolle
B 37 TALENT Cycling Indy van Velzen V Waddinxveen
B 37 TALENT Cycling Zhara Möllers V Leimuiden
B 36 NWVG Stijn Geersing M Groningen
B 36 NWVG Bas Visser M Groningen
B 36 NWVG Rodin Smedes M Zuidhorn
B 36 NWVG Jort Dolfing M Groningen
B 36 NWVG Patrick Diepstra M Peize
B 35 Jan van Arckel Joris Peursem M Hardinxveld-Giessendam
B 35 Jan van Arckel Bram Jansen M Lexmond
B 35 Jan van Arckel Daan van Werd M Oud-Ablas
B 35 Jan van Arckel Mees Bassa M Goudriaan
B 35 Jan van Arckel Jan van Heukelum M Hoornaar
B 34 AWV de Zwaluwen Roos Luierink V Losser
B 34 AWV de Zwaluwen Femke Lenferink V Almelo
B 34 AWV de Zwaluwen Esmee Blok V Olst
B 34 AWV de Zwaluwen Floor Holslag V Almelo
B 34 AWV de Zwaluwen Daniëlle van der Voort V Borne
B 34 AWV de Zwaluwen Pien Veldhuis V Enschede
B 33 W.V. Eemland Dirk Peters M Amersfoort
B 33 W.V. Eemland Sven Schepres M Amersfoort
B 33 W.V. Eemland Storm de Kock M Amersfoort
B 33 W.V. Eemland Roel Brons M Terschuur
B 32 Cc Wielerzone Nederland Thijs van Jaarsveld M Zwolle
B 32 Cc Wielerzone Nederland Stan Smit M Wervershoof
B 32 Cc Wielerzone Nederland Ko Molenaar M Wervershoof
B 32 Cc Wielerzone Nederland Sven van der Wal M Burum
B 31 WV de Amstel Luuk van Stuijvenberg M Naarden
B 31 WV de Amstel Tyler Eyk M Amsterdam
B 31 WV de Amstel Samuel Gunnink M Amsterdam
B 31 WV de Amstel Fabio Valerio M Amsterdam
B 31 WV de Amstel Ravi van de Putten M Amsterdam
B 31 WV de Amstel Hugo Voogd M Heemstede
B 29 JvR de Batauwers Jens Dijk M Vleuten
B 29 JvR de Batauwers Luc Peters M Zennewijnen
B 29 JvR de Batauwers Sander Schoots M Tiel
B 29 JvR de Batauwers Jelle Roks M Veenendaal
B 29 JvR de Batauwers Mark van Kleef M Kesteren
B 28 RWC Ahoy Youri Zijlstra M Berkel en Rodenrijs
B 28 RWC Ahoy Storm Timmermans M Bleiswijk
B 28 RWC Ahoy Rozemarijn Heeger V Rotterdam
B 28 RWC Ahoy Danne de redelijkheid V Rotterdam
B 27 RTV De Zwaluwen Jip van Soolingen M Zelhem
B 27 RTV De Zwaluwen Hugo van Schip M Zelhem
B 27 RTV De Zwaluwen Stijn van Dijken M Zeddam
B 27 RTV De Zwaluwen Pepijn Bruil M Wijnbergen
B 25 FRTC Almere Jorre Losekoot M Almere
B 25 FRTC Almere Daan de Boer M Lelystad
B 25 FRTC Almere Ivar Kleuver M Almere
B 25 FRTC Almere Senne Losekoot M Almere
B 24 HSV de Kampioen Thomas Monkelbaan M Velsen-Zuid
B 24 HSV de Kampioen Finn Smith M Haarlem
B 24 HSV de Kampioen Rik Rozenburg M Vijfhuizen
B 24 HSV de Kampioen Koen van der Meer M Velserbroek
B 23 Gepla-Watersley R+D Road Team Ryan Gal M Neede
B 23 Gepla-Watersley R+D Road Team Karst Hayma M Peize
B 23 Gepla-Watersley R+D Road Team Raphaël Mouton M Petten
B 23 Gepla-Watersley R+D Road Team Wouter Toussaint M Kerkrade
B 23 Gepla-Watersley R+D Road Team Pepijn Veenings M Assendelft
B 23 Gepla-Watersley R+D Road Team Thom van der Werff M Annen
B 22 TALENT Cycling Fleur Prins V Zwolle
B 22 TALENT Cycling Mirthe Boneschansker V Veendam
B 22 TALENT Cycling Selena Bas V Nieuw-Lekkerland
B 22 TALENT Cycling Emilie Fransen V Zevenhoven
B 21 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Dean Tol M Volendam
B 21 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Guido Jong M Blokker
B 21 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Elmer Brommersma M Avenhorn
B 21 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Sven Huizinga M Hoorn
B 21 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Zeger Smit M Hoorn
B 20 NWVG Merijn de Haan M Spijk
B 20 NWVG Roos Müller V Groningen
B 20 NWVG Florian Drenth M Haren
B 20 NWVG Kjell Senema M Roden
B 20 NWVG Hannah Jansen V Oldehove
B 20 NWVG Thomas Nijenjhuis M Groningen
B 19 R&TC Groenewoud Teun van der Kraan M Groesbeek
B 19 R&TC Groenewoud Maarten van Tilborg M Nijmegen
B 19 R&TC Groenewoud Nils Klomp M Nijmegen
B 19 R&TC Groenewoud Sybren de Winter M Wamel
B 18 ARC Ulysses Joaquin Henskens M Almere
B 18 ARC Ulysses Ben Roelvink M amsterdam
B 18 ARC Ulysses Lars Gubbels M amsterdam
B 18 ARC Ulysses Jelle Berkvens M amsterdam
B 18 ARC Ulysses Michael Stoffers M Almere
B 17 kwc-kampen (kamper wieler club jonas van Gelder M Dronten
B 17 kwc-kampen (kamper wieler club William Rill M kampen
B 17 kwc-kampen (kamper wieler club Cas Kanis M kampen
B 17 kwc-kampen (kamper wieler club Koert Weber M Swifterbant
B 17 kwc-kampen (kamper wieler club Laura Besamusca V Lelystad
B 16 West-Frisia Pim Fransen M Andijk
B 16 West-Frisia Tygo Nicolai M Hoogkarspel
B 16 West-Frisia Lars van der Vliet M Hoogkarspel
B 16 West-Frisia Wouter Sandstra M Enkhuizen
B 16 West-Frisia Piet Smit M Lutjebroek
B 15 WSV de Zwaluwen Erik Wolfert M Deventer
B 15 WSV de Zwaluwen Jens Fiering M Deventer
B 15 WSV de Zwaluwen Jorik Erberveld M Deventer
B 15 WSV de Zwaluwen Kristian Driessen M Deventer
B 15 WSV de Zwaluwen Micha van den Hazel M Deventer
B 15 WSV de Zwaluwen Koen ter Horst M Deventer
B 14 WTC Woerden Spiek Oord M Loenen aan de Vecht
B 14 WTC Woerden Jesper Beiboer M Zegveld
B 14 WTC Woerden Gijs Broere M Nederhorst den Berg
B 14 WTC Woerden Mees Jacobs M Woerdense Verlaat
B 14 WTC Woerden Niek van Montfort M Woerden
B 14 WTC Woerden Vigo Veenis M Woerden
B 13 Hanzerenners keije Solen M zwolle
B 13 Hanzerenners Karsten Dijs M Hattem
B 13 Hanzerenners Toine broekroelofs M Zwolle
B 13 Hanzerenners Job Weidema M Tuk
B 13 Hanzerenners Thomas Michael Fishaj M Zwolle
B 12 Jan van Arckel Jost van de Streek M Ottoland
B 12 Jan van Arckel Thijs Wemmers M Bleskensgraaf
B 12 Jan van Arckel Luuk Wolthuis M Hank
B 12 Jan van Arckel Sem van Wijngaarden M Hardinxveld-Giessendam
B 12 Jan van Arckel Joris Peursem M Hardinxveld-Giessendam
B 11 CC Pavé76 Casper Noorloos M Kaatsheuvel
B 11 CC Pavé76 Daan van den Eijnden M Prinsenbeek
B 11 CC Pavé76 Daan van Oirschot M Helvoirt
B 11 CC Pavé76 Stijn Honcoop M Chaam
B 11 CC Pavé76 Bo van Elven M Etten Leur
B 10 LRTV Swift Thijs van Schie M Leiden
B 10 LRTV Swift Maurits Buiter M Leiden
B 10 LRTV Swift Igor Ouwerkerk M Leiden
B 10 LRTV Swift Sem van Tol M Rijsenhout
B 10 LRTV Swift Tygo Verhoef M Zoeterwoude
B 9 AWV de Zwaluwen Almelo Jelle Weierink M Ootmarsum
B 9 AWV de Zwaluwen Almelo Mart Spijker M Wierden
B 9 AWV de Zwaluwen Almelo Niels Wijma M Enschede
B 9 AWV de Zwaluwen Almelo Sem Hofstede M Borne
B 9 AWV de Zwaluwen Almelo Teun Seppenwolde M Rijssen
B 8 W.V. Eemland Toinne Vriezen M Amersfoort
B 8 W.V. Eemland Stef de Jong M Amersfoort
B 8 W.V. Eemland Ole Stoffels M Amersfoort
B 8 W.V. Eemland Christian van Gent M Amersfoort
B 8 W.V. Eemland Ralp-Karsten v/d Vliet M Soest
B 7 Cc Wielerzone Nederland Vincent van Dorp M Elburg
B 7 Cc Wielerzone Nederland Maarten Hamminga M Annen
B 7 Cc Wielerzone Nederland Nathan van Ekelen M Amsterdam
B 7 Cc Wielerzone Nederland Brian van Marion M Baarn
B 6 W.v. Schijndel Sjoerd van der Linden M Zijtaart
B 6 W.v. Schijndel Thom van Herwaarden M Rossum
B 6 W.v. Schijndel Wout Joore M Neer
B 6 W.v. Schijndel Ed Uptegrove M Sint-Michielsgestel
B 6 W.v. Schijndel Cas Nuijens M Boxtel
B 5 Westland Wil Vooruit Jarne van de Ven M Reeuwijk
B 5 Westland Wil Vooruit Mees Vlot M Gouda
B 5 Westland Wil Vooruit Thomas Engelhard M Den Haag
B 5 Westland Wil Vooruit Liam van Os M Berkel en Rodenrijs
B 5 Westland Wil Vooruit Jan van Schaik M Amsterdam
B 5 Westland Wil Vooruit Pepijn de Kok M Voorburg
B 4 JEGG-DJR Academy Rowan van Oord M Hank
B 4 JEGG-DJR Academy Jari Prins M Hank
B 4 JEGG-DJR Academy Hidde Swart M Oosterhout
B 4 JEGG-DJR Academy Michiel van Vliet M Sliedrecht
B 4 JEGG-DJR Academy Tim van der Zalm M Noordwijkerhout
B 3 WV de Amstel Julian Vergouw M Amsterdam
B 3 WV de Amstel Max Bergsma M Amsterdam
B 3 WV de Amstel Sam Hutzezon M Heemstede
B 3 WV de Amstel Michiel Mouris M Baambrugge
B 2 Willebrord Wil Vooruit Elmar Abma M Wolvega
B 2 Willebrord Wil Vooruit Menno Huising M Wateringen
B 2 Willebrord Wil Vooruit Sjors Lugthart M Den Haag
B 2 Willebrord Wil Vooruit Max van der Meulen M Den Haag
B 2 Willebrord Wil Vooruit Dominik Dunar M Bratislava
B 2 Willebrord Wil Vooruit Maurits Neele M Oude Tonge
B 1 W.V. Noord-Holland Maxime Duba M Alkmaar
B 1 W.V. Noord-Holland Marijn Schaper M Bergen
B 1 W.V. Noord-Holland Ravi Raadgevers M Den Helder
B 1 W.V. Noord-Holland Steijn Oosterveld M Onnen
B 1 W.V. Noord-Holland Tristan Tijsen M Uitgeest
B 1 W.V. Noord-Holland Lukas Vries M Tiutjenhorn
A 54 wsv Hardenberg Robert Jan Nibourg M Hardenberg
A 54 wsv Hardenberg Jos ten Brinke M Bergentheim
A 54 wsv Hardenberg Peter Naaktgeboren M Geerdijk
A 54 wsv Hardenberg Bart Huiskes M zuidwolde
A 54 wsv Hardenberg maurice Santman M Almelo
A 54 wsv Hardenberg Niek Dam M Lutten
A 53 Hanzerenners Filip Roorda M Zwolle
A 53 Hanzerenners Siemen van Beurden M Wierden
A 53 Hanzerenners Killian Voges M Zwolle
A 53 Hanzerenners Martijn Logtenberg M Zwolle
A 53 Hanzerenners Bas de Smit M Zwolle
A 53 Hanzerenners Jan Steller M Hattem
A 52 COERS Cycling Club Jean-Paul Jansen M Empel
A 52 COERS Cycling Club Benny Mulder M Tricht
A 52 COERS Cycling Club Arnold Jansen M Bunnik
A 52 COERS Cycling Club Arnold Stam M Sprang-Capelle
A 52 COERS Cycling Club Martijn Braam M Groningen
A 51 USWV De Domrenner Bas Verseveldt M Utrecht
A 51 USWV De Domrenner Bram van Duinen M Utrecht
A 51 USWV De Domrenner Niels Dekker M Utrecht
A 51 USWV De Domrenner Wies Twisk M Wageningen
A 51 USWV De Domrenner Ruben van de Poppe M Utrecht
A 51 USWV De Domrenner Mendel Schippers M Utrecht
A 49 NSWV MERCURIUS Daniel Boer M Nijmegen
A 49 NSWV MERCURIUS Erwin Huzen M Beek
A 49 NSWV MERCURIUS Luc Vossen M Nijmegen
A 49 NSWV MERCURIUS Luc van Ginneken M Nijmegen
A 49 NSWV MERCURIUS Maarten Pereboom M Nijmegen
A 49 NSWV MERCURIUS Tom Koster M Nijmegen
A 48 G.R.T.C.Excelsior Arjan Bakker M Gouda
A 48 G.R.T.C.Excelsior Jorrit Slaman M Schoonhoven
A 48 G.R.T.C.Excelsior Stijn Dronkert M Reeuwijk
A 48 G.R.T.C.Excelsior Stephen de Vries M Gouda
A 48 G.R.T.C.Excelsior Matijs Moest M Moordrecht
A 48 G.R.T.C.Excelsior Marco de Bruin M Waddinxveen
A 48 G.R.T.C.Excelsior Erwin Coumou M Gouda
A 47 DRC de Mol Sven Gabriels M Hendrik-Ido-Ambacht
A 47 DRC de Mol Casper van der Wulp M Alblasserdam
A 47 DRC de Mol Rick van der Poel M Papendrecht
A 47 DRC de Mol Jarno Dorst M Hendrik-Ido-Ambacht
A 47 DRC de Mol Rick Maas M Rhoon
A 47 DRC de Mol Sander Lodder M Ridderkerk
A 47 DRC de Mol Bart Buijk M Hardinxveld-Giesendam
A 46 BRC Kennemerland Jeroen Visser M Alkmaar
A 46 BRC Kennemerland Bruno van Beek M Egmond aan Zee
A 46 BRC Kennemerland Tom van den Kommer M Heiloo
A 46 BRC Kennemerland Rene Nap M Heiloo
A 46 BRC Kennemerland Ronald Welp M Castricum
A 45 WV Bedum Nick Bronsema M BEDUM
A 45 WV Bedum Bart Vinke M Groningen
A 45 WV Bedum Erik van Dijken M Groningen
A 45 WV Bedum Vincent Goverts M Groningen
A 45 WV Bedum Bram Slager M Bedum
A 45 WV Bedum Willy Put M Ellerhuizen
A 44 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Paul Saakes M Apeldoorn
A 44 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Floris Linders M Vierhouten
A 44 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Rik van der Wal M Apeldoorn
A 44 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Luc Grefte M Apeldoorn
A 44 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Wilbert van 't Loo M Oosterhuizen
A 44 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Livay Scholten M Doetinchem
A 44 AR&TV De Adelaar, Apeldoorn, N Niels ten Brinke M Apeldoorn
A 43 WV Avanti Chris Zwanenburg M Alphen aan den Rijn
A 43 WV Avanti Douwe Boonstra M Nieuwkoop
A 43 WV Avanti Frits van Gemeren M Hazerswoude Rijndijk
A 43 WV Avanti Floris-Jan van den Berge M Nieuwkoop
A 42 WV Omega Edwin Mellema M Wagenborgen
A 42 WV Omega Eddy de Boer M Assen
A 42 WV Omega Rene Boerhof M Stadskanaal
A 42 WV Omega Gert de Vries M Zuidbroek
A 42 WV Omega Theo Soeling M Zuidlaren
A 42 WV Omega Richard Bultema M Winschoten
A 42 WV Omega Gijs Botterblom M Nieuw-Annerveen
A 41 LWC De Paaschberg Rick Seele M Lochem
A 41 LWC De Paaschberg Wiebren Wolthuis M Markelo
A 41 LWC De Paaschberg Jenne de Haan M Lochem
A 41 LWC De Paaschberg Niek Versteege M Lochem
A 41 LWC De Paaschberg Simon Bargeman M Lochem
A 41 LWC De Paaschberg Joost Troost M Lochem
A 40 GazGas Ronald Kogelman M Zwolle
A 40 GazGas Jeroen van Dijk M Zwolle
A 40 GazGas Steven Wester M Zwolle
A 40 GazGas Edwin Rozeveld M Zwolle
A 40 GazGas Pim Klompenmaker M Zwolle
A 40 GazGas Ferry van de Vegt M Zwolle
A 40 GazGas Benny Luijsterburg M Dalfsen
A 39 HWV de Tubanters Matthijs ten Buuren M Hengelo
A 39 HWV de Tubanters Lennart van der Kamp M Hengelo
A 39 HWV de Tubanters Dyon Planting M Hengelo
A 39 HWV de Tubanters Tom Driessen M Hengelo
A 39 HWV de Tubanters Michel Coenradie M Hengelo
A 39 HWV de Tubanters Rien de Wals M Hengelo
A 39 HWV de Tubanters Alexander van Haperen M Hengelo
A 39 HWV de Tubanters Erik Hofstede M Hengelo
A 38 TFC Winsum Oene Veenwijk M Winsum
A 38 TFC Winsum Henri Pijl M Leens
A 38 TFC Winsum Jeroen Engels M Winsum
A 38 TFC Winsum Frank Veenwijk M Leens
A 38 TFC Winsum Jaap Veenwijk M Leens
A 38 TFC Winsum Bert Kamminga M Roodeschool
A 37 WV Kapenga Home Center Arjen Dillema M Doezum
A 37 WV Kapenga Home Center Juup Kuperus M Leek
A 37 WV Kapenga Home Center Bas Luca de Vries M Kollum
A 37 WV Kapenga Home Center Klaas Meekma M Heerenveen
A 37 WV Kapenga Home Center Rick Suurd M Leek
A 37 WV Kapenga Home Center Popko Eilander M Lutjegast
A 36 ARC Ulysses gijs Roos M landsmeer
A 36 ARC Ulysses Erik Jan Koeman M amsterdam
A 36 ARC Ulysses Timon nieuwenstein M nieuw balinge
A 36 ARC Ulysses Rodger van Leeuwen M amsterdam
A 36 ARC Ulysses Joey Rafael Bosch M Almere
A 36 ARC Ulysses Pim Immenkamp M amsterdam
A 36 ARC Ulysses Huub Roelvink M amsterdam
A 36 ARC Ulysses Tim Wagena M bussum
A 35 Velosport Veluwe Sven Tellegen M Hattem
A 35 Velosport Veluwe Ronald Blei M Zwartsluis
A 35 Velosport Veluwe Johan Flier M Elburg
A 35 Velosport Veluwe Dick Post M Wezep
A 35 Velosport Veluwe Huib Zijderveld M Wapenveld
A 35 Velosport Veluwe Lars Maris M Zwolle
A 35 Velosport Veluwe Arno Tellegen M Hattem
A 34 WTOS Delft Stefan Neele M Delft
A 34 WTOS Delft Maarten Buitelaar M Delft
A 34 WTOS Delft Jip van Montfort M Delft
A 34 WTOS Delft Tomas Bisschop M Delft
A 34 WTOS Delft Pascal Stam M Delft
A 34 WTOS Delft Rutger Nugteren M Delft
A 34 WTOS Delft Twan van Schie M Delft
A 34 WTOS Delft Matthijs Torsij M Delft
A 33 WV Alcmaria-Victrix Steven Heshusius M Alkmaar
A 33 WV Alcmaria-Victrix Rick Jongenburger M Heiloo
A 33 WV Alcmaria-Victrix Bas Rijs M Groot Schermer
A 33 WV Alcmaria-Victrix Pieter Oosters M Heiloo
A 33 WV Alcmaria-Victrix Jermo Agema M Den Helder
A 33 WV Alcmaria-Victrix Koen de Waard M Oudkarspel
A 33 WV Alcmaria-Victrix Joshua Dekker M Hoogkarspel
A 33 WV Alcmaria-Victrix Martijn Lust M Westerland
A 32 WVAmsterdam Matthijs Plat M Kwadijk
A 32 WVAmsterdam Ronald Brouwer M Lelystad
A 32 WVAmsterdam Wouter Smaling M Driemomd
A 32 WVAmsterdam Koos Zut M Slootdorp
A 32 WVAmsterdam Laurens van der Woerd M Amsterdam
A 32 WVAmsterdam Ello van Gelderen M Haarlem
A 31 WSV de Zwaluwen Coen Bosch M Twello
A 31 WSV de Zwaluwen Jeroen de Groot M Deventer
A 31 WSV de Zwaluwen Gert-Jan Veltkamp M Deventer
A 31 WSV de Zwaluwen Niels Jansman M Deventer
A 31 WSV de Zwaluwen Jorn Knops M Terwolde
A 31 WSV de Zwaluwen Henze Legters M Deventer
A 31 WSV de Zwaluwen Thijmen Jeroense M Deventer
A 31 WSV de Zwaluwen Bart van Dieren M Olst
A 30 Cyclingteam Flakkee Yennick Wolthuizen M Ouddorp
A 30 Cyclingteam Flakkee John roos M Middelharnis
A 30 Cyclingteam Flakkee Wout roos M Middelharnis
A 30 Cyclingteam Flakkee Sander vd velde M Sommelsdijk
A 30 Cyclingteam Flakkee Wouter Harteveld M Oude-tonge
A 30 Cyclingteam Flakkee Cornelis Bakker M Dirksland
A 29 G.S.W.V Tandje Hoger Ingmar Hoekstra M Groningen
A 29 G.S.W.V Tandje Hoger Mozes Louwrier M Groningen
A 29 G.S.W.V Tandje Hoger Tiemen Siemensma M Groningen
A 29 G.S.W.V Tandje Hoger Jordi Timmermans M Groningen
A 29 G.S.W.V Tandje Hoger Max van der Vegt M Groningen
A 29 G.S.W.V Tandje Hoger Friso van der Bijl M Groningen
A 29 G.S.W.V Tandje Hoger Olaf Deiman M Groningen
A 28 W.v. Schijndel Stijn Hanegraaf M Heeswijk-Dinther
A 28 W.v. Schijndel Koen van Helvoirt M Erp
A 28 W.v. Schijndel Paul Gruithuijzen M Breugel
A 28 W.v. Schijndel Teun Teulings M Breugel
A 28 W.v. Schijndel Pete Uptegrove M Sint-Michielsgestel
A 28 W.v. Schijndel Sjors van Zandbeek M Heeswijk-Dinther
A 28 W.v. Schijndel Bart van der Doelen M 's-Hertogenbosch
A 27 Wtcmaaswaal Corne Verhoeks M Brakel
A 27 Wtcmaaswaal leenart van Eck M Zuilichem
A 27 Wtcmaaswaal Tim van Lopik M Gorinchem
A 27 Wtcmaaswaal Tom den Dekker M Gorinchem
A 27 Wtcmaaswaal Robert Koeman M Gorinchem
A 27 Wtcmaaswaal Erik Satter M Gameren
A 27 Wtcmaaswaal Julian van Oudheusden M Andel
A 27 Wtcmaaswaal Gijsbert Nieuwkoop M Wijk en Aalburg
A 26 wsv Hardenberg Arthur Helder M Nieuwleusen
A 26 wsv Hardenberg Tim Nederlof M Hardenberg
A 26 wsv Hardenberg GH Hutten M Hardenberg
A 26 wsv Hardenberg Benjamin van Elburg M Ommen
A 26 wsv Hardenberg Bert Lip M Hardenberg
A 26 wsv Hardenberg Han van de werfhorst M Vroomshoop
A 25 R&TC Groenewoud Jan Sanders M Druten
A 25 R&TC Groenewoud Timo Fransen M Weurt
A 25 R&TC Groenewoud Tijmen Moltmaker M Lent
A 25 R&TC Groenewoud Joost van Wijngaarden M Nijmegen
A 25 R&TC Groenewoud Joost van Jaarsveld M Eefde
A 25 R&TC Groenewoud Jasper Linnartz M Nijmegen
A 25 R&TC Groenewoud Vincent ter Schure M Houten
A 25 R&TC Groenewoud Joep Timmermans M Nijmegen
A 24 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Bram Kras M Zwaag
A 24 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Jop Kras M Zwaag
A 24 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Stefan van Spengen M Wervershoof
A 24 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Dave Doves M Hoorn
A 24 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Don Mol M Wervershoof
A 24 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Robbert Jan Mol M Berkhout
A 24 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Daan Spackler M Hoorn
A 24 Hoornse Ren en Toerclub HRTC Jelle Bervoets M Hoorn
A 23 Grutsk op Fryslan Joeri Fledderus M Drouwen
A 23 Grutsk op Fryslan Mark Prinsen M Heerenveen
A 23 Grutsk op Fryslan Jeffrey Cordes M Roden
A 23 Grutsk op Fryslan Daniel Elzinga M Opende
A 23 Grutsk op Fryslan Michiel Kok M Heerenveen
A 23 Grutsk op Fryslan Klaas Poortinga M Heerenveen
A 22 Gaul! Mark ten Cate M Onnen
A 22 Gaul! Marnix van der Scheer M Groningen
A 22 Gaul! Eelke de Jong M Groningen
A 22 Gaul! Folkert de Haan M Amsterdam
A 22 Gaul! Erik Hagting M Groningen
A 22 Gaul! Albert de Vries M Groningen
A 21 Hanzerenners Kamiel Vleeming M zwolle
A 21 Hanzerenners Ard Stuiver M zwolle
A 21 Hanzerenners Heini Koornberg M zwolle
A 21 Hanzerenners Jelle Bootsveld M Heino
A 21 Hanzerenners Jos Huisman M Zwolle
A 21 Hanzerenners Pieter Verhoeven M Zwolle
A 20 Westland Wil Vooruit Coen van Kleef M Schipluiden
A 20 Westland Wil Vooruit Luuk van der Wal M Rijswijk
A 20 Westland Wil Vooruit Carlo van den Berg M Maasland
A 20 Westland Wil Vooruit Markus Meerbeek M Naaldwijk
A 20 Westland Wil Vooruit Nick van der Meer M Honselersdijk
A 20 Westland Wil Vooruit David van den Berg M Leidschendam
A 20 Westland Wil Vooruit Maarten de Vries M Maastricht
A 19 COERS Cycling Club Bas Canoy M Ouddorp
A 19 COERS Cycling Club Robert Braam M Wageningen
A 19 COERS Cycling Club Pim Hackman M Heemstede
A 19 COERS Cycling Club Thijs van Tongeren M Den Haag
A 19 COERS Cycling Club Kevin Boon M Utrecht
A 19 COERS Cycling Club Ronan van Zandbeek M Schijndel
A 19 COERS Cycling Club Arno van de Laar M Kerkdriel
A 19 COERS Cycling Club Johan Hooijmans M Kerkdriel
A 19 COERS Cycling Club Martijn Braam M Groningen
A 18 UWTC De Volharding Jannes van Weele M Utrecht
A 18 UWTC De Volharding Bart van Delden M Amersfoort
A 18 UWTC De Volharding Menno van Es M Utrecht
A 18 UWTC De Volharding Mart van Esterik M Utrecht
A 18 UWTC De Volharding Thomas Nieland M Heinenoord
A 18 UWTC De Volharding Nykai Nowakowski M
A 18 UWTC De Volharding Cesar Beilo M
A 18 UWTC De Volharding Erik van der Woude M
A 17 USWV De Domrenner Hugo Heijer M Houten
A 17 USWV De Domrenner Bram Braat M Utrecht
A 17 USWV De Domrenner Nick de Vries M Utrecht
A 17 USWV De Domrenner Finn Joosten M Utrecht
A 17 USWV De Domrenner Gregor Towers M Utrecht
A 17 USWV De Domrenner Pepijn Janssen M Utrecht
A 16 Cycle Sport Groningen Wian Bruinsma M Groningen
A 16 Cycle Sport Groningen Berend Slagter M Peize
A 16 Cycle Sport Groningen Jan Willem Bolderdijk M Groningen
A 16 Cycle Sport Groningen Remco van der Zwaan M Groningen
A 16 Cycle Sport Groningen Jelle Wytze de Groot M Groningen
A 16 Cycle Sport Groningen Marco Bergman M Peize
A 16 Cycle Sport Groningen Dirk Janssen M Groningen
A 15 WSV De Peddelaars Gert Mulderij M Elim
A 15 WSV De Peddelaars Sten Hoek M Oosterstreek
A 15 WSV De Peddelaars Jochem Nijenkamp M Wapse
A 15 WSV De Peddelaars Sander Kikkert M Hoogeveen
A 15 WSV De Peddelaars Jelmer Benjamins M Nieuwlande
A 15 WSV De Peddelaars Rob Nijmeijer M Groningen
A 14 RWC Ahoy Menno Gobielje M Gouda
A 14 RWC Ahoy Thomas van Bommel M Nieuwerkerk ad Ijssel
A 14 RWC Ahoy Tim Breugem M Schiedam
A 14 RWC Ahoy Reinier Jasperse M Rotterdam
A 14 RWC Ahoy Nick Moerland M Rotterdam
A 14 RWC Ahoy Andre Grootveld M Zoetermeer
A 14 RWC Ahoy Sebastiaan Siemensma M Rotterdam
A 12 WV de Kannibaal Gudo Hartog M Groningen
A 12 WV de Kannibaal Johan Betten M Groningen
A 12 WV de Kannibaal Bram Verweij M Maastricht
A 12 WV de Kannibaal Wieger van der Wier M Groningen
A 12 WV de Kannibaal Steven Willemsen M Groningen
A 12 WV de Kannibaal Evert-Jan Veldkamp M Roden
A 11 LRTV Swift Tim Christen M Leiden
A 11 LRTV Swift Sjoerd Botter M Leiden
A 11 LRTV Swift Erik van Lakerveld M Utrecht
A 11 LRTV Swift Sam Kerkvliet M Nieuwe-Wetering
A 11 LRTV Swift Jorick Heijn M Leiden
A 11 LRTV Swift Norbert van der Straaten M Oegstgeest
A 11 LRTV Swift Christiaan Hoekstra M Leiden
A 10 WV de Amstel Wessel mouris M Baambrugge
A 10 WV de Amstel Joost Nat M De Weere
A 10 WV de Amstel Yoël Leeflang M Lisse
A 10 WV de Amstel Pico de Jager M Abcoude
A 10 WV de Amstel Lars Ruizendaal M Abcoude
A 10 WV de Amstel Edgar Bohte M Amsterdam
A 10 WV de Amstel Caspar Hermans M Amsterdam
A 9 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT Jelle Johannink M Denekamp
A 9 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT Chiel Schulten M Raalte
A 9 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT Huub Deelstra M Hoogeveen
A 9 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT Eskil Huiting M Rolde
A 9 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT Rick Hezeman M Apeldoorn
A 9 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT Steyn Lamberink M Bergentheim
A 9 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT Christiaan Lubbers M Winterswijk
A 9 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT Joren Bloem M Hall
A 8 Willebrord Wil Vooruit Bart Hordijk M Westmaas
A 8 Willebrord Wil Vooruit Philip Heijnen M Wanroij
A 8 Willebrord Wil Vooruit Daaf Koemans M Breda
A 8 Willebrord Wil Vooruit Jordi van Loon M Sint Willebrord
A 8 Willebrord Wil Vooruit Kevin Reuvers M Zevenbergen
A 8 Willebrord Wil Vooruit Boris Romers M Rozenburg
A 8 Willebrord Wil Vooruit Robin van Oorschot M Klein-Zundert
A 8 Willebrord Wil Vooruit Ruben van Randeraat M Koudekerk aan de Rijn
A 7 OWC Oldenzaal Glenn Edelenbos M Enschede
A 7 OWC Oldenzaal Arnout Kempenaar M Enschede
A 7 OWC Oldenzaal Teun Veelers M Ootmarsum
A 7 OWC Oldenzaal Ruben Dragt M Hertme
A 7 OWC Oldenzaal Lars Loohuis M Harbrinkhoek
A 6 West-Frisia Joeri van der Tuin M Westerland
A 6 West-Frisia Tijs Dekker M Oosthuizen
A 6 West-Frisia Bas Feenstra M Spanbroek
A 6 West-Frisia Jim Kes M Volendam
A 6 West-Frisia Jens Pronk M De Rijp
A 6 West-Frisia Gert Jan van Diepen M Wervershoof
A 6 West-Frisia Jelmer Nuijten M Utrecht
A 6 West-Frisia Aldert van der Veen M Wijnjewoude
A 5 NWVG Wessel Lange M Feerwerd
A 5 NWVG Rick Ottema M Leeuwarden
A 5 NWVG Karsten Veen M Westerlee
A 5 NWVG Rideon de Vries M Gieterveen
A 5 NWVG Harry Sweering M Sneek
A 5 NWVG Aden james Paterson M Assen
A 5 NWVG Mike Dogterom M Zeijen
A 5 NWVG Redmar Dijkman M Lutjegast
A 4 VolkerWessels Cyclingteam Jord Baak M Dronten
A 4 VolkerWessels Cyclingteam Tijmen Eising M Emmen
A 4 VolkerWessels Cyclingteam Max Kroonen M Diepenveen
A 4 VolkerWessels Cyclingteam Bert-Jan Lindeman M Emmen
A 4 VolkerWessels Cyclingteam Daan van Sintmaartensdijk M Zuidland
A 4 VolkerWessels Cyclingteam Roel van Sintmaartensdijk M Zuidland
A 4 VolkerWessels Cyclingteam Jente Klaver M Kollumerzwaag
A 4 VolkerWessels Cyclingteam Peter Schulting M Hellendoorn
A 3 Jan van Arckel Bram van Herk M Groot-Ammers
A 3 Jan van Arckel Casper van der Woude M Castricum
A 3 Jan van Arckel Delano Swenne M Heukelum
A 3 Jan van Arckel Niels Boogerd M Culemborg
A 3 Jan van Arckel Noël Luijten M Meerkerk
A 3 Jan van Arckel Yanne Dorenbos M Castricum
A 3 Jan van Arckel Ruben Blom M Tienhoven aan de Lek
A 2 JEGG-DJR Academy Nils Sinseck M Maastricht
A 2 JEGG-DJR Academy frank van den Broek M voorhout
A 2 JEGG-DJR Academy Tom Smeets M Reuver
A 2 JEGG-DJR Academy Marijn Maas M Huijbergen
A 2 JEGG-DJR Academy Quinten Veling M Monnickendam
A 2 JEGG-DJR Academy Jody Jochems M Sint Anthonis
A 2 JEGG-DJR Academy Ruben Buitendijk M Lekkerkerk
A 1 WV Ijsselstreek Jelle te Weene M Vaassen
A 1 WV Ijsselstreek Robin Lowik M vriezenveen
A 1 WV Ijsselstreek Arne Peters M BEEKBERGEN
A 1 WV Ijsselstreek Jasper Schouten M HARDERWIJK
A 1 WV Ijsselstreek Maarten Vierhout M Nunspeet
A 1 WV Ijsselstreek Tim Bierkens M Stampersgat

Nieuws 29-09-2022

Deelnemers bekend!

De lijst met deelnemers is nu definitief. Uiteraard kan er op zondag nog gewisseld worden met de reserves. Bekijk de concurentie!

 
Nieuws 26-09-2022

Starttijden staan online

De inschrijving is gesloten en de starttijden zijn bekend.

Weer een flink aantal inschrijvingen! om 10.00 uur starten de renners van de organiserende vereniging WV de IJsselstreek bij de D-cate... 
Nieuws 25-09-2022

Starten om de twee minuten

Komende zondag zal om 10.00 uur de eerste ploeg van start gaan.
De jeugd (D-categorie) zullen om de minuut starten.

Alle overige categorieën starten dit jaar om de twee minuten. Op deze...